דורביט

סוכנות לביטוח מקבוצת אגם לידרים והפניקס חברה לביטוח

דורביט היא סוכנות ותיקה לביטוח, שהפכה ברבות השנים לאחת מהמובילות בארץ בתחום ביטוחי הבריאות. הסוכנות מבטחת אלפי עובדים של חברות הייטק וחברות גדולות אחרות במסגרת הסכמים קיבוציים.

האתגר בפרויקט זה היה כפול:

  • לפתח מערכת שתאפשר לאלפי העובדים המבוטחים בסוכנות להיכנס לאיזור משלהם באתר, שמהווה סוג של "מיני אתר" לכל חברה מבוטחת, כך שעובדי כל חברה יקבלו בצורה ברורה ונוחה את כל המידע לו הם זקוקים.
  • לבנות מערכת ברמת אוטומציה כזו המאפשרת לעובדי דורביט המעדכנים את האתר ליצור את ה"מיני אתרים" האלו בקלות מירבית, בזמן קצר, ללא צורך בידע טכני כלשהו וללא שגיאות.

דמיינו לרגע פוליסת ביטוח בריאות. המון דפים, המון מילים, לפעמים בפונט קטן ולרוב בשפה שבני אדם נורמליים לא מבינים. מטרת הפרויקט הזה היתה לתקן את המצב הזה ולהגיש לעובדים את פרטי הפוליסה בצורה נוחה לשימוש, ואם אפשר אז בשילוב של קצת הומור.

לצורך כך פיתחנו מעין אפליקציה, המחלקת את הפוליסה לנושאים שונים, כאשר בכל אחד מוצגים נושאי משנה שלחיצה עליהם פותחת בועה עם מידע, הנחיות, קישורים להורדת טפסים וכדומה.

מאז שהאתר עלה בינואר 2015, הוא נמצא בשימוש יומיומי ע"י אלפי לקוחות הסוכנות המרוצים, והוא מנוהל ומתעדכן באופן תדיר ובאפס תקלות ע"י עובדי הסוכנות, המרוצים לא פחות.

ואי אפשר לדבר על פוליסת בריאות בלי להיות קצת פולני - אז רק שלא יהיה צורך בכל הפוליסות האלה!

דברי הלקוח
...חברת Lionways הוכיחה את עצמה לאורך כל התהליך כשותפה אמיתית, זמינה ומקצועית...   למכתב המלא »
התפקיד שלנו
אפיון, עיצוב, חיתוך HTML, בניה בדרופל.

איורים: עינת פרומן.

עליה לאוויר
ינואר 2015
שפות
עברית