אודות

Lionways הוא סטודיו קטן ואיכותי לעיצוב ובניית אתרי אינטרנט מוקפדים.

אנחנו מציעים פתרון כולל, החל משלב האפיון, דרך העיצוב והבניה, וכלה באחסון האתר, תחזוקתו וקידומו האורגני במנועי החיפוש. האתרים שאנו מעצבים ובונים מתאפיינים בתשומת לב מרבית וקפדנית ביותר לפרטים, גם ברמת העיצוב וגם מתחת למכסה המנוע, והם זכו בעשרות פרסים, שבחים ואיזכורים בינלאומיים.

הוצגנו במגזין העיצוב הנחשב Smashing Magazine, במסגרת כתבה העוסקת בעיצוב אתרים בישראל, ובה מוצגים חמישה מהאתרים שלנו וכן ראיון נרחב איתנו.

כמו כן Lionways הוצגה במהדורה העשירית של ספר עיצוב האתרים הנחשב "Web Design Index" (עמ' 145).

Lionways אינה עוד חברה לבניית אתרים. אנחנו לא פס יצור. אנחנו בונים מספר מועט יחסית של אתרים, אבל משקיעים בכל אתר עד הפרט האחרון. אנחנו בוחרים את הפרויקטים ואת הלקוחות שלנו בקפידה, ומודעים לכך שהעבודה על האתר, כמו גם הקשר הנוצר עם הלקוח, לא מסתיימים ביום בו האתר עולה לאוויר. האתרים שלנו ממשיכים לחיות ולהתפתח ביחד עם התפתחות העסק או הארגון של לקוחותינו, ואנחנו ערוכים לתת לכם את המענה המקצועי ביותר עבור צרכיכם המשתנים.

מי אנחנו?

אריה זונשיין

אריה מעצב ומפתח אתרים מאז 2004, ומפתח תוכנה במשך כעשרים שנה לפני כן. מתמחה בצד ה-Frontend, כולל עיצוב ובניה, ולא מפספס פיקסל.

מעבר לכך אריה גם מנגן בפסנתר, אופה לחמי מחמצת, חולה על חתולים, חרד מההתחממות הגלובלית, ומבזבז יותר מדי מזמנו בפייסבוק.

נייד: 052-2825089
אימייל:

דנה רונן

דנה עוסקת בבניית אתרים מאז 2008. לפני כן חילקה את זמנה בין פיתוח תוכנה ועיסוק באיור וציור. מתמחה בצד ה-Backend ובבניה במערכת הניהול Drupal.

מלבד ציור, דנה אוהבת מאד לקרוא, צופה אדוקה בספורט מסיבה לא ברורה, ומטפחת אובססיות רבות במגוון נושאים לא חשובים.

נייד: 050-8631086
אימייל:

מה מנחה אותנו בעבודה?

  • אנחנו רואים את עבודתנו כתהליך יצירתי. אפיון ועיצוב של אתר עם דרישות מורכבות והפיכתו לאתר יפה, מהיר, נוח וקל לשימוש עבור הגולש, ומן הצד השני נוח לניהול ותחזוקה עבור הלקוח - הוא מבחינתנו יצירת אמנות.
  • אנחנו לא ממחזרים עבודות, לא שלנו ולא של אחרים.
  • אנחנו לא משתמשים בתבניות עיצוב מוכנות. אנחנו רואים את המגע האישי כקריטי בבניית אתר ברמה הגבוהה ביותר.
  • האתרים שלנו עומדים באופן קפדני בסטנדרטים ובתקנים של איגוד האינטרנט הבינלאומי W3C.
  • האתרים שלנו נראים ופועלים מצוין בכל הדפדפנים: פיירפוקס, כרום, אינטרנט אקספלורר, ספארי ואופרה.
  • אנחנו מתמחים בבניית אתרים רספונסיביים, המתאימים את עצמם לכל סוגי המסכים - מסכי מחשב רגילים, טאבלטים וסמארטפונים. קראו עוד על הגישה שלנו לאתרים רספונסיביים.
  • אנחנו מתמחים בבניית אתרים בדרופל, מערכת ניהול התוכן המצויינת, ובהתאמתה במדויק לצרכי הלקוחות שלנו. קראו עוד על גישתנו למערכות ניהול תוכן.
  • האתרים שלנו משיגים תוצאות מצוינות בקידום במנועי חיפוש בגלל שהם בנויים נכון. קראו עוד על הגישה שלנו לקידום במנועי חיפוש.
  • אנחנו נותנים פתרון כולל למשך כל חייו של האתר. מהרעיון הראשוני שלך, דרך בניית הקונספט, העיצוב, הבניה, האכסון והתחזוקה.

בקרו בדף "מה אנחנו עושים" כדי לקרוא עוד על שיטת העבודה שלנו.

Lionways היא לא לכל אחד.
אם אתם יודעים להעריך איכות ללא פשרות - נשמח לדבר.