ניהול תוכן בדרופל

בעשור האחרון עבר עולם אתרי האינטרנט לשימוש במערכות ניהול תוכן (CMS), המאפשרות ללקוח לעדכן באופן שוטף וללא צורך בידע טכני את תכני האתר שלו. קיימות לא מעט מערכות לניהול תוכן בשוק, הפופולרית ביותר היא וורדפרס אבל האיכותית ביותר היא דרופל.

דרופל היא מערכת ניהול תוכן המשמשת למעלה ממליון חברות, ארגונים, מוסדות ואנשים פרטיים לבניית אתרים עשירים בתכנים מסוגים שונים. דרופל נחשבת בעיני רבים - וגם בעינינו - למערכת ניהול התוכן הטובה והעשירה ביותר. היא כתובה בקוד פתוח, חופשית לשימוש, מציעה ספריה עצומה של כלים, מפותחת ומתוחזקת ע"י אלפי מפתחים, ומשמשת קהילה חיה, תוססת ומתרחבת בהתמדה של בוני אתרים בכל רחבי העולם וגם בארץ.

למה דרופל?

לוגו דרופל

מה זה בעצם אומר בדיוק, אתר מבוסס על מערכת ניהול תוכן? אם היא כבר פותחה, מה בעצם נותר לעשות ועל מה אנחנו מבקשים כסף?

נתקלנו כבר בלא מעט אתרים, כאלה שנבנו בדרופל, בוורדפרס, או בכל מערכת ניהול אחרת, שבגלל חוסר מחשבה או חוסר מקצועיות של בוני האתר, הלקוחות נאבקים באתר בכל פעם שהם צריכים להעלות אליו תוכן חדש.

הלקוחות שלנו כמעט ולא זקוקים לנו בתפעול השוטף של האתר שלהם, משום שאנחנו דואגים לכך שהעבודה שלהם בניהול ועדכון האתר תהיה קלה ואינטואיטיבית ככל האפשר. אנחנו מקדישים לכך עבודה ומחשבה מרובה.

העבודה שלנו מתבטאת למעשה בהתאמת המערכת הסטנדרטית והפיכתה למערכת המיועדת לאתר שלכם. אנחנו מאפיינים ביחד איתכם את מבנה האתר ואת סוגי התוכן שתרצו להציג ולנהל, ואחר כך מגדירים, שדה אחר שדה, את כל המאפיינים והנתונים של כל סוג תוכן ואת תהליך וסדר העבודה.

כל אלו יכולים להיעשות בהמון צורות, אבל בסופו של דבר איכות בניית מערכת הניהול נמדדת לפי מידת נוחות השימוש בה ע"י הלקוח, וזה נכון עבור אתרים פשוטים יחסית, קל וחומר עבור אתרים מורכבים.

וכאן (סוף סוף) אנחנו מגיעים לתשובה לשאלה למה דרופל.

אנחנו מתגאים בכך שאנחנו מספקים ללקוחותינו מערכת ניהול תוכן יוצאת דופן ברמתה מבחינת נוחות וקלות השימוש, ודרופל מאפשרת לנו לעשות את זה באופן הכי טוב.

דרופל מאפשרת את בניית המערכת הכי מקיפה, גמישה ומותאמת לכל דרישה. יהיה לכם ממש כיף לעבוד על האתר שלכם!

אתרים שנבנו בדרופל

דרופל משמשת מגוון חברות וארגונים קטנים וגדולים, ובין היתר משמשת עבור כל אתרי המדינה והממשל האמריקאיים, ואוניברסטאות מובילות כגון אוניברסיטת Cambridge. עוד כמה אתרים שמצאו חן בעינינו שנבנו בתקופה האחרונה בדרופל: חברת השעונים השוויצרית Tag Heuer וחברת המכוניות החשמליות Tesla.