עיצוב אתרים

כמה פעמים הגעתם לאתר והיתה לכם תחושה של דז'ה וו? אם זה קרה לכם, אתם לא טועים, לא מדובר רק בתחושה. עולם אתרי האינטרנט, ובמיוחד אלו הבנויים על פלטפורמות המאפשרות העלאת אתר בעלויות מינימליות, מלא באתרים הדומים להפליא זה לזה.

עיצוב אתרים הוא עבורנו אמנות, לא פס יצור. אנחנו לא ממחזרים עבודות שלנו וגם לא של אחרים, ולא משתמשים בתבניות עיצוב מוכנות. כל אתר שאנחנו מעצבים, נשאף שיהיה יחיד ומיוחד, ולכן תהליך העיצוב שלנו מתחיל בדף חלק, ומתוך מחשבה על עולמו של הלקוח, על צרכיו היחודיים ועל קהל היעד של האתר.

 

מאחר ואנחנו גם בונים אתרים ולא רק מעצבים אותם, אנחנו שמים דגש על חווית משתמש נוחה ומזמינה, ומביאים בחשבון שיקולים כמו קידום אורגני של האתר, ביצועים, עמידה בתקנים, עמידה בחוק הנגישות ועוד, כבר בשלב העיצוב.

עד היום זכינו בלמעלה משלושים פרסים ושבחים בינלאומיים על האתרים שעיצבנו. אתם יכולים לראות אותם באתר הקודם שלנו, שאותו אנחנו שומרים בצד למזכרת :)

smashing magazine logo

הוצגנו במגזין העיצוב הנחשב Smashing Magazine, במסגרת כתבה העוסקת בעיצוב אתרים בישראל, ובה מוצגים חמישה מהאתרים שלנו וראיון נרחב איתנו. לקריאת הכתבה »

כמו כן הוצגנו במהדורה העשירית של ספר העיצוב הנחשב Web Design Index. הספר כלל כאלף אתרים נחשבים בתחומים שונים. Lionways מופיעה בספר בקטגוריית העיצוב (עמ' 145).

Lionways in Web Design Index book

 

רוצים אתר בעל עיצוב יחודי המתאים במדויק לצרכיכם? אתם צריכים אתר של Lionways.